Informacinės visuomenės plėtros komiteto organizuojamas konkursas „Naujasis knygnešys“

Konkurso "Naujasis knygnešys" tikslas - atrasti originalius, inovatyvius, pažangius ir reikšmingus Lietuvoje sukurtus skaitmeninio turinio sprendimus, kurie įgyja teisę vadintis Lietuvos skaitmeniniais „naujaisiais knygnešiais“ ir yra nominuojami atstovauti Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“ (angl. World Summit Awards, WSA). Daugiau apie konkursą informacijos galima rasti interneto svetainėje www.naujasisknygnesys.lt Taip pat atrinkti sprendimai kvalifikuojami papildomai WSA kategorijai European Young Innovators, kurio tikslas – atrasti ir paskatinti jaunuosius skaitmeninių inovacijų kūrėjus, t. y. komandas, kurių didumą sudaro 30 m. ir jaunesni nariai.

Tikslinė grupė – konkurse „Naujasis knygnešys“ gali dalyvauti bet kuri įmonė, organizacija arba fizinis asmuo, kurie savo veiklą vykdo Lietuvoje arba yra susiję su Lietuva.

Laukiamas rezultatas - Lietuvos atranką laimėję sprendimai - po vieną sprendimą kiekvienoje kategorijoje - tampa Lietuvos "naujaisiais knygnešiais", yra apdovanojami šį statusą patvirtinančiais simboliniais prizais ir įgyja teisę savo sprendime naudoti ženklą "WSA Winner Lithuania".

Kontaktinis asmuo: Skaitmeninės aplinkos skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Beržinskienė, el. p. [email protected], tel. nr. +37069335189