LKT individualios ir edukacinės stipendijos kultūros ir meno kūrėjams

LKT individualios ir mobilumo stipendijos kultūros ir meno kūrėjams

Lietuvos kultūros taryba skiria individualias ir mobilumo stipendijas kultūros ir meno kūrėjams. Individualios stipendijos skiriamos individualiai kultūros ar meno kūrėjų kūrybinei raiškai skatinti, o mobilumo – kultūros ar meno kūrėjų profesiniam meistriškumui tobulinti (dalyvauti stažuotėse, kursuose, konferencijose, simpoziumuose, rezidencijose ir kitoje veikloje, kuri skirta profesiniam meistriškumui tobulinti) Lietuvoje ir užsienyje.

Kas gali pretenduoti? Gauti stipendijas turi teisę pilnamečiai kultūros kūrėjai ar menininkai, kurie yra Lietuvos Respublikos, kitų Europos Sąjungos valstybių ar trečiųjų valstybių piliečiai (jeigu jų veiklos objektas yra Lietuvos menas ir kultūra bei jų sklaida).

Stipendijų dydis: **1. Individuali stipendija – 600 eurų per 1 mėnesį (kokiam laikui suteikiama stipendija priklauso nuo planuojamos vykdyti veiklos, ekspertų rekomendacijų ir Lietuvos kultūros tarybos sprendimo, bet skiriama ne ilgesniam nei 2 metų laikotarpiui). Individualių stipendijų paraiškos priimamos kasmet rugsėjo mėnesį 2. Mobilumo stipendija - iki 3600 eurų.** edukacinių stipendijų konkursai skelbiami 3 kartus per metus, sausio, gegužės, ir rugsėjo mėnesiais.

Stipendijas kultūros ir meno kūrėjams skiria ir už jų įgyvendinimą ataskaitas priima Lietuvos kultūros taryba http://www.ltkt.lt

Daugiau informacijos:: https://www.ltkt.lt/stipendijos

Kontaktinis asmuo: Viešųjų ryšių koordinatorė Karolina Bagdonė, tel. + 370 612 86 780, el.paštas: [email protected]

Dėl konkrečios srities stipendijų reikia kreiptis į sričių kuratorius: https://www.ltkt.lt/kontaktai/sriciu-ir-programu-kuratoriai