Lietuvos valstybės istorijos archyvvas. Edukacinė programa „Simonas Konarskis archyvo dokumentuose“

Ttikslas: edukacijos dalyvių supažindinimas su 1830-1831 m. Lenkijos ir Lietuvos sukilimo veikėjo Simono Konarskio asmenybe, įdomesniais jo biografijos faktais ir veikla Vilniuje; Pirmoje edukacijos dalyje dalyviai PPT prezentacijos pagalba supažindinami su Simono Konarskio biografija ir jo veikla Vilniuje. Vėliau edukacijos dalyviams pristatomi su S. Konarskiu susiję dokumentai, saugomi Lietuvos valstybės istorijos archyve. Edukacijos pabaigoje dalyviai sprendžia kryžiažodį, kuris leidžia pasitikrinti ir įtvirtinti gautas žinias. Edukacijos dalyviai skatinami domėtis Lietuvos ir 1830-1831 m. Lenkijos ir Lietuvos sukilimo istorija, Simono Konarskio gyvenimu ir veikla Vilniuje, su S. Konarskiu susijusiomis Vilniaus vietomis;

Tikslinė grupė: Edukacija skirta bendrojo lavinimo mokyklų, profesinio rengimo centrų, neformaliojo ir jaunimo ugdymo įstaigų moksleiviams (nuo 14 m.), studentams, mokytojams, dėstytojams. Edukacija pagal poreikį gali būti vedama taip pat lenkų kalba.

Teikimo vieta ir sąlygos Edukacijos trukmė – 1 val., periodiškumas – pagal poreikį, archyvo darbo valandomis. Edukacinė programa vykdoma Vilniuje (Mindaugo g. 8). Priimamos 10-15 asmenų grupės.

Kita aktuali informacija Edukacinė programa nemokama, tačiau į užsiėmimą būtina registruotis prieš 2 savaites nurodytais kontaktais.

Kontaktiniai asmenys: LVIA Informacijos ir sklaidos skyrius Informacijos ir sklaidos skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Pansevič, el. paštas [email protected], tel. (8 5) 2195834; vyriausioji archyvistė Dovilė Korovacka, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2195834