Tautinių mažumų vaikų ir jaunimo folkloro koncertai

Tautinių mažumų vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvų koncertai – tai nuolatinė Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro veikla.

Veiklos apibūdinimas: Renginiai jų dalyviams suteikia unikalias sceninio pasirodymo patirties, meninės saviraiškos galimybes, skatina jų motyvaciją tęsti tradicinės kultūros pažinimo, tyrinėjimo veiklą, o renginių klausytojams - galimybę susipažinti su Lietuvos tautinių mažumų dainuojamuoju paveldu.

Tikslinė grupė: Lietuvos miestų ir regionų tautinių mažumų vaikų ir jaunimo folkloro ansambliai; jauni žmonės (14 - 29 m. amžiaus asmenys).

Veiklos teikimo vieta ir sąlygos: Koncertai vyksta ištisus metus: vasaros etninės kultūros mokykloje „Tradicija“, respublikiniame vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tradicijų paveldėtojai“, tarptautiniame folkloro festivalyje „Pokrovskije kolokola“, Vilniuje vykstančiuose kultūriniuose renginiuose: tarptautiniuose folkloro festivaliuose „Skamba skamba kankliai“, Vilniaus miesto Užgavėnių šventėje, Ukmergės miesto šventėse, Lietuvos mokyklose, vaikų darželiuose, kultūros centruose.

Kita aktuali su veiklos teikimu susijusi informacija: Informacija apie renginius skelbiama Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro interneto svetainėje www.ltmfc.lt, dalis renginių yra nemokami, dalis– su nedideliu mokesčiu, įėjimas į dalį renginių – su išankstine registracija.

Kontaktinis asmuo: Viešosios įstaigos Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras vyriausioji specialistė Jekaterina Bieliauskienė. El. paštas: [email protected], tel. nr. +370 614 21516.