LR ambasada Ispanijos Karalystėje. Informacinė vaizdo konferencija ir individualios konsultacijos studijuojantiems Ispanijoje

Projektas: Informacinė vaizdo konferencija ir individualios konsultacijos Ispanijoje studijuojantiems lietuviams.

Tikslinė grupė: 18-29 m. amžiaus asmenys, atvykę iš Lietuvos į Ispaniją studijuoti savarankiškai arba pagal studentų mainų programas (Erasmus, universitetų mainų programas, kt.).

Paslaugos teikimo būdas: bendra informacinė vaizdo konferencija ir vėlesnės individualios konsultacijos e-paštu. Paslaugos aprašymas: rugsėjo mėnesį Lietuvos studentai, atvykę į Ispanijos universitetus, per socialinius tinklus kviečiami registruotis į ambasados organizuojamą vaizdo konferenciją spalio mėn. Renginio metu studentams pristatytomos ambasados teikiamos konsulinės paslaugos, planuojami ambasados renginiai, suteikiama informacija apie Ispanijos regionines lietuvių bendruomenes, kviečiame prisijungti prie jų. Vėliau ryšiai su studentais palaikomi e-paštu, teikiamos individualios konsultacijos, studentai kviečiami į ambasados ir bendruomenės renginius.

Paslaugos tikslas: jaunimui, kuris laikinai išvykęs iš Lietuvos, suteikti pagalbą integruojantis Ispanijoje, kartu padedant išlaikyti glaudžius ryšius su lietuvių bendruomene ir gaunant pagalbą konsuliniais klausimais.

Kontaktinis asmuo: LR ambasados Ispanijos Karalystėje patarėja Sonata Lapinskienė, el. paštas: [email protected]