Muitinės departamentas. Atvirų durų diena Lietuvos muitinėje

Atvirų durų diena Lietuvos muitinėje – kasmetinis renginys, kurio metu pristatoma muitininko profesija ir darbo subtilybės: kontrabandos sulaikymai, kaip aptinkami giliai paslėpti įvairiausi draudžiami daiktai ir prekės, kaip atpažįstamos klastotės, ką tiria muitinės laboratorija, kam reikalingi mobilieji pareigūnai, ką veikia posto pareigūnai.

Tikslas: populiarinti muitininko profesiją ir propaguoti pozityvią muitinės veiklą. Karjeros Lietuvos Respublikos muitinėje galimybių ir informacijos apie itin platų pareigybių spektrą muitinėje pristatymas; edukacinių programų (ko mokosi muitinės pareigūnas, kinologo veikla, pareigūnų atributika, darbo priemonės) praktinis pristatymas; pareigūnų gerosios praktikos pasidalinimas; vizualinė informacija apie muitinės vykdomas veiklas.

Tikslinė grupė: moksleiviai, studentai.

Paslaugos teikimo vieta ir sąlygos: Muitinės mokymo centras, Jeruzalės g. 25, LT-08420, Vilnius. Paslauga teikiama kartą metuose (gegužės arba birželio mėn.). Apie renginį, jo datą, registracijos sąlygas ir kontaktus skelbiama Lietuvos muitinės interneto tinklapyje ir Facebook paskyroje.

Paslaugos teikimo ypatyumai: Paslauga teikiama nemokamai.

Kontaktiniai asmenys: Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Personalo skyriaus vyresnioji patarėja,Katažyna Lukaševič, tel. 8 659 27907, el. p. [email protected]
Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Muitinės mokymo centro Mokymo ir metodikos skyriaus patarėja Rasa Sejonienė, tel. (8 5) 265 2575, el. paštas: [email protected]