Tyrimų centro bendradarbiavimas su Vilniaus Universitetu ir Kauno Technologijos Universitetu

Tyrimų centro bendradarbiavimas su Vilniaus Universitetu ir Kauno Technologijos Universitetu

Programa, atspindinti geriausių pasaulio universitetų praktiką ir vykdoma bendradarbiaujant su Lietuvos banku, studentams suteiks tiek kiekybinių ir modeliavimo metodų taikymo patirties, tiek ir šiuolaikinės ekonomikos problemų sprendimo įgūdžių, kurie dabar, o ypač ateityje, turės didelę vertę darbo rinkoje. Baigę šią studijų programą studentai galės toliau tęsti studijas geriausiose ekonomikos magistrantūros studijose, rinktis karjerą duomenų analitikoje, verslo ir finansų industrijose arba valstybinėse ir tarptautinėse institucijose.

Bendradarbiaujant su Vilniaus universitetu (VU), toliau įgyvendinama bakalauro studijų programa „Kiekybinė ekonomika“. Tarp pirmakursių padidėjo užsieniečių, įskaitant Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) stipendijas gaunančius Baltarusijos studentus, dalis ir sudarė 30 proc.

Programos dėstytojai – Lietuvos banko tyrėjai, turintys prestižinių JAV ir Europos universitetų mokslų daktaro laipsnius, o programa – unikali savo struktūra, nes sujungia atvirojo kodo ekonomikos studijas, ugdančias ekonominę intuiciją, su matematikos, statistikos, duomenų ir ekonomikos teorijos disciplinomis. TC taip pat inicijavo bendrus VU ir Kauno technologijos universiteto (KTU) doktorantūros kursus ekonometrijos, metodologijos ir makroekonomikos srityse.

Kontaktinis el.paštas: [email protected]