Muitinės departamentas. Edukacinės kinologijos programos

Sudaroma galimybė mokiniams, aukštųjų mokyklų studentams, įstaigų ir organizacijų grupėms dalyvauti edukacinėse kinologijos programose Muitinės muziejuje ir Muitinės muziejaus atstovas gali pravesti edukacines kinologijos programas mokyklose, aukštosiose mokyklose, įstaigose ir organizacijose.

Praktinio mokymo tikslas – supažindinti su kinologija, pagrindiniais dresavimo būdais ir aspektais, atliekamas praktinis parodomasis demonstravimas apie šuns rengimą tarnybai, paieškos atlikimą. Pasakojimai apie šuns regą, klausą, mąstymą, jutimo organus – tai palyginama su kitais gyvūnais, narkotikų paieška ir žala; demonstruojami šuns gebėjimai aptikti nelegalias medžiagas, demonstruojamas šuns paklusnumas, valdymas ir asmens, pasipriešinusio pareigūnui, sulaikymas.

Dalyviai gauna daug zoologijos ir biologijos srities žinių.

Tikslinė grupė: mokiniai, aukštųjų mokyklų studentai, įstaigų ir organizacijų darbuotojai;

Priemonės, veiklos, paslaugos teikimo vieta ir sąlygos: Jeruzalės g. 25, LT-08420, Vilnius. Lankytojų grupės priimamos tik iš anksto susitarus tel. (8 5) 279 6346, el. paštas [email protected];

Paslaugos teikimo ypatumai: Pagal susitarimą muziejuje, mokyklose, aukštosiose mokyklose, įstaigose ir organizacijose. Muziejaus lankymas, ekskursijos ir edukacinės programos nemokamos.

Kontaktinis asmuo: Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Muitinės muziejaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Semėnas, tel. (8 5) 279 6346, el. paštas: [email protected]; [email protected]