Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. Atvirų durų diena

Atvirų durų diena (ADD) - kasmetis Lietuvos karo akademijos (LKA) renginys, kurio metu lankytojams atveriamos griežtai saugomos šios karinės aukštosios universitetinės mokyklos durys ir visi norintieji gali iš arti pamatyti, kur ir kaip Lietuvos kariuomenei rengiami būsimi karininkai lyderiai.

Tikslinė grupė: Lankytojų amžius nėra ribojamas, tačiau tikslinė auditorija – vyresnių klasių moksleiviai, kurie renkasi studijas aukštojoje mokykloje. Todėl ADD rengiama balandžio mėn. atsižvelgiant į moksleivių pavasario atostogų grafiką, kad atostogos nesutaptų su ADD.

Akademijoje pristatomos čia vykdomos universitetinės studijos, karinis rengimas, stojimo į šią ugdymo įstaigą sąlygos, karjeros perspektyvos, karininko profesijos ypatumai. Visi norintieji kviečiami dalyvauti ekskursijose po LKA – užsukti į Kariūnų batalioną, apsilankyti sporto komplekse, ramovėje, muziejuje. Apie savo veiklą taip pat pasakoja svečiai – Lietuvos šaulių sąjungos, įvairių su LKA bendradarbiaujančių institucijų atstovai. Renginio metu vyksta įvairūs kariniai žaidimai ir estafetės, svečiai gali išbandyti kario ekipuotę, pasivaišinti kareiviškomis vaišėmis, jų laukia įvairios linksmos staigmenos.

Paslaugos ypatumai: Lietuvos karo akademijos atvirų durų diena – atviras, nemokamas renginys. Organizuoja LKA (Šilo g. 5A, Vilnius).

Asmuo kontaktams: G9 skyriaus viršininkas mjr. D. Suchockis, el. p. [email protected]; tel. +370 620 489 76.