Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos edukacinės ir sportinės veiklos jaunimui

  1. Paskaitos mokiniams apie tai, kaip tapti kariu, kokį tarnybos būdą pasirinkti, įvairios estafetės, sportinė aktyvi veikla su moksleiviais. Dėl atvykimo į mokyklas patartina iš anksto susisiekti su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

  2. Paskaitos bedarbiams užimtumo tarnyboje, užimtumo centruose apie įsidarbinimo galimybes Lietuvos kariuomenėje. Tikslinė auditorija: 16–30 m. amžiaus vaikinai ir merginos.

  3. Estafečių ar kitų sportinių veiklų visuomenei organizavimas per miestų šventes, stovyklose. Renginiuose pristatoma Lietuvos kariuomenė. Tikslas – pozityvaus Lietuvos kariuomenės įvaizdžio formavimas ir jaunų (16–30 m.) žmonių pritraukimas.

  4. Renginių jaunimo ir įvairioms kitoms organizacijoms, estafečių ar kt. sportinių veiklų organizavimas. Tikslas – pozityvaus Lietuvos kariuomenės įvaizdžio formavimas ir jaunų (16–30 m.) žmonių pritraukimas, įsidarbinimo galimybių Lietuvos kariuomenėje pristatymas.

Asmuo kontaktams: Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Verbavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Ramunė Vaičiulytė, el. pašto adresas [email protected], tel. +370 706 84 310