Mokinių rašinių konkursas „Mes esame NATO“

Šis konkursas yra skirtas Lietuvos Respublikos narystės NATO metinėms paminėti. Organizuojamas kasmet vasario-kovo mėn.

Konkursu siekiama skatinti mokinių domėjimąsi ir sustiprinti jų žinias nacionalinio saugumo ir gynybos, atsparumo šiuolaikinėms grėsmėms, moderniųjų laikų istorijos klausimais, ugdyti mokinių pilietiškumą, lavinti jų kūrybiškumą ir bendrąsias kompetencijas, o taip pat supažindinti visuomenę su NATO veikla ir jos svarba Lietuvos saugumui.

Mokiniai gali rašyti rašinius ir esė trimis kalbomis pagal siūlomas ir iš anksto skelbiamas temas. Iki kiekvienų metų kovo 1 d. imtinai 3–6 tūkst. rašto ženklų (maždaug trijų A4 formato lapų) apimties autentiški ir originalūs mokinių rašiniai arba esė, parašyti taisyklinga lietuvių, lenkų arba anglų kalba, laukiami el. pašto adresu [email protected]

Tikslinė grupė: 8-12 klasių mokiniai.

Paslaugos teikimo ypatumai: Dalyvavimas nemokamas.

Geriausių rašinių autoriai viešai apdovanojami diplomais ir prizais, o visi konkurso dalyviai – dalyvio padėkos raštais.

Konkursą organizuoja: Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos ir dienraštis „Kurier Wileński“.

Konkurso partneriai: Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje, Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Vilniuje ir NATO pajėgų integravimo vienetas Lietuvoje.

Visa informacija apie konkursą, nuostatai, registracijos anketa: http://kam.lt/lt/moksleiviams/konkursai_2895/mes_esame_nato.html

Kontaktinis asmuo: Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausioji specialistė Lina Kranauskienė, el. paštas: [email protected], tel. (8 706 72 378)