Kauno apskrities bibliotekos edukacinės paslaugos

  1. Edukacinis žaidimas „Knygos kodas“.
    Knygos kodas“ – interaktyvus edukacinis žaidimas apie literatūrą, skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams ir studentams. Jį sudaro 7 užduotys, parengtos pagal žymiausių Lietuvos ir pasaulio autorių kūrinius. Žaidimą galima žaisti su edukatoriumi (žaidimo pristatymas, komentarai, pagalba ir papildomos žaidybinės užduotys, įvertinimas/prizai-siurprizai) ir individualiai atsisiuntus žaidimo programėlę arba bibliotekos tinklalapyje.

Tikslinė grupė: lankytojai nuo 14 m.

Kontaktinis asmuo: Tel. (8 37) 324 309 arba el. paštu [email protected]

2. Kultūros paso edukacija „Kurk hiphopo ritmu“. Pirmoje edukacijos dalyje mokiniai trumpai supažindinami su Lietuvos hiphopo istorija ir raida (pristatomi žymiausi renginiai, garsiausi subkultūros atstovai ir kt.). Edukacijos metu paleidžiamos specialiai atrinktos muzikinių repo kūrinių ištraukos, moksleiviams išdalinami lapai su šių ištraukų tekstais ir skiriama užduotis atpažinti visas tekstuose minimas metaforas bei jas paaiškinti, o taip pat įvardinti sau artimiausią, dabartinę būseną geriausiai atspindinčią metaforą. Antroje edukacijos dalyje moksleiviai suskirstomi į grupes, jiems pateikiama kūrybinė užduotis – sukurti trumpą repo kūrinį. Kiekviena grupė gauna po dėžutę, kurioje būna specialūs nurodymai – nusakoma kokius žodžius moksleiviai turi panaudoti savo kūrinyje, pateikiama tematika arba net ištrauka iš spaudos, kurią interpretuodami moksleiviai turi sukurti kūrinį. Kiekviena grupė vėliau šiuos kūrinius pristato/ surepuoja.

Tikslinė grupė: 9-12 klasių moksleiviai.

Mokama paslauga.

Kontaktinis asmuo: Kultūros renginių ir leidybos grupė, Radastų g. 2, Kaunas. Tel. (8 37) 324 417 arba el. paštu [email protected]