Lietuvos zoologijos sodas. Savanoriška veikla

Lietuvos zoologijos sodas nuolat ieško darbščių iš atsakingų savanorių, kurie domisi gyvūnais ir nori prisidėti prie jų gerovės užtikrinimo. Savanoriškais darbais savanoriai gali prisidėti ir prie zoologijos sodo edukacinės veiklos, organizuojamų renginių ir vykdomų akcijų.

Lietuvos zoologijos sode išskiriamos dvi savarankiškos veiklos formos:

  1. Ilgalaikė savanoriška veikla, kurios metu savanoris su Lietuvos zoologijos sodu pasirašo Savanoriškų darbų atlikimo sutartį, kuria įsipareigoja savanoriauti ne trumpiau nei 3 mėnesius atvykstant bent sykį per savaitę suderintu laiku ir atvykimo metu skiria bent 2 valandas savanoriškiems darbams atlikti.
  2. Trumpalaikė savanoriška veikla, kai savanoris prisideda prie į konkretų rezultatą orientuotos akcijos ar uždavinio, nereikalaujančių ilgalaikio įsipareigojimo, vykdymo; Savanoriauti priimame pavienius žmones arba grupes.

Paslaugos teikimo ypatumai: Dėl darbo saugos reikalavimų, savanoriauti gali asmenys sulaukę 18 metų amžiaus.

Kontaktinis asmuo: Savanorių koordinatorė Jelena Trasauskienė, el.paštas: [email protected], tel. +370 687 94572

Daugiau apie savanorių veiklą Lietuvos zoologijos sode sužinoti galima Lietuvos zoologijos sodo internetinėje svetainėje ir savanorių socialiniuose tinkluose. Internetinė svetainė: https://www.zoosodas.lt/paaukok/savanoryste/ Facebook: https://www.facebook.com/LietuvosZoologijossodosavanoriai/ Instagram: https://www.instagram.com/zoosavanoriai/