Antikorupcinio švietimo pamokos

Ar žinai, kad apie skaidrumą, antikorupcinį sąmoningumą ir, žinoma, savo darbą Tau gali papasakoti tikras Specialiųjų tyrimų tarnybos agentas arba agentė? Kartu su mokytoju pakvieskite STT atstovą į savo klasę ar mokyklą rašydami el. paštu [email protected]. Taip pat gali savarankiškai tyrinėti STT svetainėje esančią Antikorupcinio švietimo skiltį, kur rasi įdomių tyrimų, renginių įrašų, smagių testų bei filmukų, padedančių stiprinti žinias apie skaidrumą Lietuvoje.

Daugiau apie pamokas:

Tikslas: pamokų, kurias veda Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus pareigūnai, tikslas – padėti atpažinti korupciją ir praplėsti žinias, kaip kiekvienas gali savo aplinkoje stiprinti skaidrumą ir antikorupcinę aplinką. Dažniausiai nagrinėjami klausimai: kaip atpažinti korupciją; kokios korupcijos pasekmės; kokios pagrindinės STT veiklos kryptys; kas yra skaidrumas ir antikorupcinis sąmoningumas; kaip kiekvienas galime prisidėti, kad Lietuva taptų viena skaidriausių valstybių;

Tikslinė grupė: pamokos aktualios 5–12 kl. moksleiviams;

Paslaugos teikimo ypatumai: pamokos trukmė – 45 min. Pamokos vedamos nuotoliniu arba kontaktiniu būdu. Dėl pamokos laiko ir formato kviečiame rašyti el. paštu [email protected]; Pamokos iniciatorius (mokytojas) gali lektoriui pateikti informaciją apie auditorijai rūpimus klausimus bei temas, galinčias padėti pamokos turinį padaryti dar aktualesnį ir pritaikytą konkrečiai auditorijai.

Kontaktinis asmuo: LR STT Antikorupcinio švietimo skyrius, [email protected].