Vidaus vandens kelių direkcija. Darbas Vidaus vandens kelių direkcijoje

priemonės, veiklos ar paslaugos teikimo tikslas – siekti pritraukti jaunimą dirbti vidaus vandenų transporto srityje

jaunimas turi galimybes įsidarbinti Direkcijoje, dirbti laivuose, žemsiurbėse, vykdyti jų remontą. Tai darbas Direkcijos Kelių ir hidrotechnikos statinių priežiūros skyriuje, kuriam priklauso visos minėtos vidaus vandenų transporto priemonės, Techninės priežiūros ir gamybos skyriuje, kuris atlieka jų remontą ir statybą ir Hidrografijos skyriuje, kuris atsakingas už vidaus vandenų kelių, uostų ir prieplaukų batimetrinių ir kitų matavimų atlikimą. Šios darbinės veiklos labai patrauklios jaunimui, kadangi turi galimybę didžiąja darbo laiko dalį dirbti gamtoje ant vandens. Pagrindinis darbo įrankis – laivas, suteikia darbo pobūdžiui išskirtinio savitumo, patrauklumo.
Laukiami rezultatai jaunimas dirbdamas Direkcijoje tobulėja vidaus vandenų transporto srityje, tampa patyrusiais vidaus vandenų transporto specialistais – laivo upeiviu, motoristu, mechaniku, kapitonu arba specialistu sugebančiu šią plaukiojančią techniką remontuoti ir statyti, atlikti vandens telkinių batimetrines nuotraukas, planuoti vidaus vandenų kelių tvarkymo darbus.

Tikslinė grupė: jaunimas nuo 18 metų

Priemonės, veiklos, paslaugos teikimo vietą ir sąlygas: sudaromos sutartys: neterminuotos, terminuotos, sudaromos sąlygos siekti profesinių žinių, studijuoti. Privalumas įsidarbinant turėti atitinkamą kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus – vidaus vandenų transporto specialisto, geodezininko, žemėtvarkininko ar kitą gamybinę kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą. Neturint šių dokumentų, bet turint aiškią ambiciją dirbti Direkcijoje, ieškomos abiem pusėms priimtinas sprendimas – iš pradžių gali tekti padirbėti nekvalifikuotą darbą, jo metu įgyti atitinkamą kvalifikaciją.

kita aktuali su priemonės, veiklos paslaugos teikimu susijusi informacija Dėl galimybės dirbti Direkcijoje prašome kreiptis į Personalo ir komunikacijos vadovę.

Kontaktinis asmuo: Personalo ir komunikacijos vadovė Justina Juozaponė, [email protected], 8 686 25664.