Puslapis išgyvenantiems emocinę krizę ir galvojantiems apie savižudybę "Tu esi"

Jeigu tu ar tavo artimasis išgyvena krizę ir galvoja apie savižudybę, bet nežinai kur kreiptis dėl pagalbos, užeik į www.tuesi.lt ir rasi atsakymus, kaip padėti sau ir ką patyrė kiti, kokia pagalba prieinama tavo mieste, kaip pastebėti rizikos ženklus ir padėti artimajam. Gali rasti papildomų resursų šia tema, pavyzdžiui filmų, knygų ar tinklalaidžių, jeigu domiesi ir nereikia skubios pagalbos.

Puslapis skirtas visoms lytims ir amžiaus grupėms, tačiau žinome, kad paaugliai yra padidintoje rizikoje turėti suicidinių minčių ar ketinimų. Svetainėje pateikiama informacija aktuali visiems, kurie patys galvoja apie savižudybę, kurių artimieji apie tai galvoja ir specialistams, kurie nori padėti kitiems.

Svetainėje informacija yra prieinama visiems nemokamai, bet kuriuo paros metu.

Turime įvairių lankstinukų maketų, galime padėti derinti jų spausdinimą bei dalinimąsi internete. Turime ir rekomendacijų žurnalistams, filmų kūrėjams, kaip rašyti apie ir vaizduoti savižudybių atvejus, jeigu įdomu išmokti.

Kontaktinis asmuo: Higienos instituto Psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos skyriaus vyriausioji specialistė, vykdanti skyriaus vadovo funkcijas Gustė Kalavičiūtė, el..paštas: [email protected]