Puslapis išgyvenantiems emocinę krizę ir galvojantiems apie savižudybę "Tu esi"

Jeigu tu ar tavo artimasis išgyvena krizę ir galvoja apie savižudybę, bet nežinai, kur kreiptis dėl pagalbos, užeik į www.tuesi.lt ir rasi atsakymus, kaip padėti sau ir ką patyrė kiti, kokia pagalba prieinama tavo mieste, kaip pastebėti rizikos ženklus ir padėti artimajam. Šia tema čia rasi ir papildomų resursų, pavyzdžiui, filmų, knygų ar tinklalaidžių.

Puslapis skirtas visoms lytims ir amžiaus grupėms, tačiau žinome, kad paaugliai yra padidintoje rizikoje turėti suicidinių minčių ar ketinimų. Svetainėje pateikiama informacija aktuali visiems, kurie patys arba kurių artimieji galvoja apie savižudybę, taip pat specialistams, kurie nori padėti kitiems.

Svetainėje galima atsisiųsti lankstinukų, atmintinių ir kitų leidinių maketų, galime padėti derinti jų spausdinimą bei platinimą internete. Pateikiame ir rekomendacijas žurnalistams, filmų kūrėjams dėl atsakingo savižudybių pranešimo bei atvaizdavimo.

Kontaktinis asmuo: Higienos instituto Psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos skyriaus vyr. specialistas Tomas Knabikas, el.p.: [email protected]