Tautinių mažumų folkloro bei muzikos pažinimas ir mokymas

Tautinių mažumų folkloro bei muzikos pažinimas ir mokymas – tai nuolatinė Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro veikla, vykdoma centro patalpose veikiančioje tradicinės muzikos mokykloje.

Veiklos apibūdinimas: Tradicinės muzikos mokykloje vykdoma folkloro mokymo programa, kurios objektas – įvairių tautinių bendrijų muzika bei įvairūs jos kontekstai. Mokymo proceso metu moksleiviams suteikiamos ne tik teorinės žinios, bet ir praktiniai dainavimo, muzikavimo, šokio įgūdžiai.

Tikslinė grupė: vaikai ir jauni žmonės (14 iki 29 m. amžiaus asmenys); tautinių bendrijų atstovai.

Veiklos teikimo vieta ir sąlygos: Tęstinis mokymo procesas vyksta Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centre (Stiklių g. 6, Vilniuje).

Kita aktuali su veiklos teikimu susijusi informacija: Prašymai dalyvauti veikloje priimami kiekvienais metais nuo balandžio 1 d. iki rugpjūčio 14 d. el. paštu [email protected]

Kontaktinis asmuo: Viešosios įstaigos Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras vyriausioji specialistė Jekaterina Bieliauskienė. El. paštas: [email protected], tel. nr. +370 614 21516.