Tautinių mažumų kultūros meistriškumo kursai

Veiklos apibūdinimas: Tautinių mažumų kultūros meistriškumo pamokos skiriamos vaikams ir jaunimui. Kursuose dalyvauja tautinių mažumų vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvai bei pedagogai iš įvairių Lietuvos regionų. Sulaukiama dalyvių iš įvairių užsienio valstybių – Rusijos, Lenkijos, Sakartvelo, Ukrainos, Baltarusijos, Vokietijos bei kitų. Kursų dalyviai supažindinami su įvairių tautų kultūra ir papročiais, skatinamas tarpkultūrinis dialogas.

Tikslinė grupė: skirtingų tautybių vaikai ir jauni žmonės (14 - 29 m. amžiaus asmenys); pedagogai.

Veiklos teikimo vieta ir sąlygos: Kursai vykdomi vasaros etninės kultūros mokykloje „Tradicija“, (vyksta kiekvienais metais birželio-liepos mėn.) ir respublikinio vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tradicijų paveldėtojai“ metu (vyksta kiekvienais metais kovo, birželio, lapkričio mėn.).

Kita aktuali su veiklos teikimu susijusi informacija: Kvietimai dalyvauti skelbiami Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro interneto svetainėje www.ltmfc.lt, būtina išankstinė rezervacija.

Kontaktinis asmuo: Viešosios įstaigos Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras vyriausioji specialistė Jekaterina Bieliauskienė. El. paštas: [email protected], tel. nr. +370 614 21516.