Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos dalyvauja projekte „Moksleiviai į Vyriausybę“

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prisijungia prie jaunimui skirto projekto „Moksleiviai į Vyriausybę, kurį inicijuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija.

Departamentas abiturientams organizuoja susikimus su departamento direktoriumi, Civilinės saugos, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros ir Pajėgų valdymo valdybos pareigūnais ir darbuotojais. Abiturientai supažindina su departamento misija ir funkcijomis, gaisrų prevencija, civilinės saugos veikla, departamento padaliniais ir pavaldžiomis įstaigomis, ugniagesių darbu ir gaisrine technika.

Organizuojama pažintinės ekskursijos Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, kur rengiami ugniagesiai gelbėtojai. Taip pat aplanko Gaisrinių tyrimų centrą ir Bendrojo pagalbos centrą ir supažindinami su jų veikla.

Kontaktinis asmuo: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė Vita Makauskaitė-Uzialė (8 707) 56 878 , el. p. [email protected]