Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos paroda ir edukaciniai užsiėmimai

Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba organizuoja edukacinius užsiėmimus, kurie vyksta Priešgaisrinėje techninėje parodoje (Švitrigailos g. 18).

Paroda veikia darbo dienomis – nuo 7.30 val. iki 16.30 val. (penktadieniais iki 15.15 val.). Parodoje galima susipažinti su Lietuvos priešgaisrinės apsaugos istorija ir jos raida bei gaisrų gesinimo įranga, apsauginėmis priemonėmis. Joje esantys statinių ir įrangos maketai padeda suprasti gaisrų priežastis ir jų padarinius, parodos lankytojai supažindinami, kaip elgtis gaisro metu ir kitose pavojingose situacijose.

Pastate, kuriame veikia Priešgaisrinė techninė paroda, yra įsikūrusi ir viena iš septynių Vilniuje esančių ugniagesių komandų, tad susipažinus su parodos ekspozicija, ekskursijos metu galima susipažinti ir su šiuolaikine gaisrine technika bei įranga, pabendrauti su ugniagesiais gelbėtojais, sužinoti, kaip jais tampama ir kt.

Tikslinė grupė: bendrojo ugdymo mokyklų pirmų – dvyliktų klasių mokiniai, studentai.

Kontaktinis asmuo: Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos Techninės informacijos paslaugų specialistas Romualdas Kazlauskas, tel. nr. (8 707) 55 408, el. p. [email protected]